Szanowni Państwo Egzaminatorzy E8 z matematyki

Data opublikowania: 2019-12-03 11:15:53

Szanowni Państwo Egzaminatorzy egzaminu ósmoklasisty z matematyki,

 

  29.11.2019r. rozpoczął się nabór egzaminatorów chętnych do sprawdzania prac egzaminacyjnych uczniów przystępujących w 2020 roku do egzaminu ósmoklasisty. Wszystkich egzaminatorów zainteresowanych pracą przy ocenianiu i sprawdzaniu prac prosimy o deklarowanie swojego udziału w sesji. Zgłoszenia należy dokonać poprzez panel egzaminatora https://egzaminatorzy.oke.waw.pl w zakładce: „Zgłoszenia do sesji egzaminacyjnej”.

  Jednocześnie informujemy, że tegoroczne sprawdzanie egzaminu ósmoklasisty z matematyki odbywać się będzie na ekranie komputerów z wykorzystaniem oprogramowania Scoris Assessor®. Tak oceniane będą tylko prace piszących w arkuszach standardowych i przenoszących odpowiedzi do zadań na karty odpowiedzi. Arkusze uczniów mających prawo do nieprzenoszenia odpowiedzi (dyslektyków) oraz uczniów wykorzystujących arkusze dostosowane – będą oceniane „w papierze”. Nabór egzaminatorów do  e-oceniania zostanie zakończony w dniu 9.12.2019 r.  

  W poniższym pliku znajdziecie Państwo szczegółowe warunki, które musi spełniać egzaminator chcący przystąpić do e-oceniania oraz wstępne terminy pracy z oprogramowaniem Scoris Assessor®. 

 

 

 Logotypy Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
ul. Józefa Bema 87, 01-233 Warszawa, tel. 22 457 03 35, e-mail: info@oke.waw.pl