Komunikat dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego z zakresu języka polskiego

Data opublikowania: 2017-10-03 12:07:39

Warszawa, 3.10.2017 r.

Komunikat dla egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego z zakresu języka polskiego

 

Szanowni Państwo Egzaminatorzy,

21 października b. r. rozpoczynają się szkolenia doskonalące dla egzaminatorów języka polskiego w gimnazjum, które będą dawały uprawnienia do sprawdzania egzaminu ósmoklasisty. Szkolenia (ośmiogodzinne) będą odbywały się w Warszawie, w terminie od 21 października do 2 grudnia 2017 roku (w kolejne soboty, z wyłączeniem 11 listopada).

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko ci egzaminatorzy, którzy mają uprawnienia do sprawdzania egzaminu z języka polskiego w gimnazjum.

Do egzaminatorów drogą mailową będą sukcesywnie wysyłane zaproszenia. Prosimy więc o sprawdzanie poczty. Sprawdzenie terminu szkolenia i numeru grupy będzie także możliwe w Panelu egzaminatora (logowanie jak podczas sesji).

Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, więc będą zapraszani przede wszystkim aktywni egzaminatorzy, czyli ci, którzy uczestniczą w sesjach egzaminacyjnych.

 

Uwaga!

Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaproponowanych terminów szkoleń. Każda zmiana zaproponowanego terminu bardzo dezorganizuje przygotowania, dlatego będzie możliwa tylko w wyjątkowych wypadkach.Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
Plac Europejski 3, 00-844 Warszawa, tel. 22 457 03 35, e-mail: info@oke.waw.pl